28 kwiecień Kolejny rocznik absolwentów opuścił mury naszej szkoły… Zwieńczeniem trzyletniej edukacji była uroczystość zakończenia roku szkolnego zorganizowana 28 kwietnia w auli MDK przy ulicy Krzyżowej.

W części oficjalnej akademii Pan Dyrektor M. Kubocz wraz z wychowawcami klas trzecich wręczył świadectwa i nagrody wyróżnionym uczniom oraz listy gratulacyjne Rodzicom absolwentów. Dominika Huczek z rąk Gościa specjalnego – przedstawiciela WSZOP otrzymała promesę umożliwiającą studia na tej uczelni.

Dzięki multimedialnym prezentacjom wszyscy mogli powspominać ważniejsze wydarzenia i imprezy szkolne, których pierwszoplanowymi bohaterami byli tegoroczni absolwenci. W części artystycznej akademii nie zabrakło komicznych scenek, humoru z zeszytów szkolnych i piosenek. Uwagę wszystkich przykuła parodia Inwokacji i sugestywna pantomima o zdawaniu egzaminów w wykonaniu Łukasza z Ic. W ramach ekspresowej powtórki przed maturą odbył się literacki test ostatniej szansy, a na zakończenie, zgodnie z tradycją, rozdano szkolne Suchary.

Były serdeczne życzenia, wzruszające podziękowania i kwiaty.

Za wszystkich absolwentów trzymamy kciuki. Powodzenia – nie tylko na egzaminach maturalnych!

Back to top