Październik To już piękna tradycja, związana z naszą szkołą. Oto kolejny już rocznik uczniów klas pierwszych mundurowych złożył uroczyste ślubowanie na sztandar XIV Liceum Ogólnokształcącego im. mjr Henryka Sucharskiego w Katowicach.

7 czerwiec  W Sucharskim odbyło się spotkanie klas pożarniczych z absolwentem naszej szkoły - Adamem Gajkiem, który obecnie pracuje w PSP w Gliwicach.

5 - 8 czerwiec   II Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim. Naszą szkołę reprezentowali: Damian Rakoczy, Karolina Kowalska, Marlena Wojtasik, Tomasz Płaszczyk oraz Kacper Rok.

8 czerwiec  Happening czytelniczy- II edycja ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam".

12 – 15 październik  Kolejne zawody sportowo – obronne, które były doskonałym sprawdzianem wytrzymałości, siły i wielu umiejętności charakteryzujących uczniów klas mundurowych.

Czerwiec Projekt Okno na świat finansowany z Polsko - Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży.

12 czerwiec  Oficjalnie rozpoczął się Festiwal Filmoteki Szkolnej w Warszawie. W uroczystości tej brały udział szkoły z całej Polski, w tym uczniowie Naszej szkoły.

29 maj - 2 czerwiec Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w obozie szkoleniowym.

12-13 czerwiec  Wybraliśmy  się na wycieczkę do Krakowa. Po zakwaterowaniu się w hostelu swoją przygodę rozpoczęliśmy grą terenową na krakowskim rynku...

11 maj Uczniowie klasy Ie wybrali się na górską wyprawę w Beskid Śląski.

Back to top